Implanty

Dlaczego implanty w Demed Jerozolimskie?

Jesteśmy liderem implantologii. Przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantów w aż siedmiu placówkach. Dzięki nam tysiące Pacjentów odzyskało swój piękny i zdrowy uśmiech. W Demed zadbamy o każdy najmniejszy szczegół, dlatego bezpieczeństwo, sterylność oraz maksymalna skuteczność implantacji to standard.

Skuteczność

Dzięki naszym staraniom na każdym kroku implantacji zapewniamy maksymalną skuteczność implantacji. 

Niskie ceny

Wykonujemy tysiące zabiegów implantacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Państwu atrakcyjne promocje.

Doświadczeni specjaliści

Zabiegi wykonują wyłącznie specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej z wieloletnim doświadczeniem implantologicznym.

Etapy implantacji

Etap 1.

Konsultacja implantologiczna

Następuje ona po ekstrakcji zęba. Nie zapomnij zabrać ze sobą zdjęcia pantmograficznego lub tomografii stomatologicznej.

Etap 2.

Wszczepienie implantu

Po zabiegu stosuj się do zaleceń lekarza.

Etap 3.

Śruba gojąca

Po ok. 3-6 miesiącach od wszczepienia implantu następuje założenie śruby gojącej. 

Etap 4.

Pobranie wycisków

Po dwóch tygodniach od założenia śruby gojącej pobieramy modele diagnostyczne.

Etap 5.

Odbudowa protetyczna

Następuje zacementowanie lub wkręcenie odbudowy protetycznej.

Zabieg implantacji wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym (pod narkozą). W leczeniu wykorzystujemy implanty z firmy Alpha Bio (Izrael), Bego (Niemcy) oraz Straumann (Szwajcaria). Jest możliwość pojedynczych uzupełnień, jak i całego łuku za pomocą mostów i protezy.

W przychodni  implanty wszczepia dr Marcin Reguła.

Implanty wszczepiane są w przypadku braków zębowych, najczęściej spowodowanych zaawansowaną próchnicą, lub na wskutek wypadków. Zabieg przeprowadzany jest przez chirurga stomatologicznego i trwa on około godziny w przypadku pojedynczego uzupełnienia. Implant jest tytanową „śrubką”, zastępującą korzeń utraconego zęba, na którym osadza się część protetyczną – koronę lub protezę.

Promocja implant z koroną 4290 zł!

Marzysz o pięknym uśmiechu? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Centrum Demed może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wśród innych placówek. Dbałość o Pacjenta i precyzja to kluczowe elementy Naszej pracy. Bądź kolejnym zadowolonym Klientem i umów się już dziś. W...

Implanty – najczęściej zadawane pytania

1. Ile wynosi całkowity koszt wszczepienia jednego implantu? Całkowity koszt wszczepienia implantu dwuczęściowego można znaleźć tutaj. 2. Jakiego producenta są implanty wszczepiane w naszych Gabinetach? Implanty dwuczęściowe na których pracujemy to: szwajcarski...

Zadzwoń Demed Jerozolimskie