Ortodoncja

Ortodoncja w Demed Warszawa Jerozolimskie

Demed Stomatologia posiada szeroki zakres usług ortodontycznych. Nasi doświadczeni lekarze leczą wady zgryzu oraz korygują nieprawidłowości zębowe. Zajmują się nie tylko diagnozą i leczeniem, ale także profilaktyką.

Za przystępną cenę zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pacjent zakończył leczenie w jak najkrótszym czasie z pięknym uśmiechem i to w przystępnej cenie.

Leczenie odbywa się przy użyciu różnych metod:

 1. aparat stały;
 2. aparat samoligaturujący;
 3. aparat estetyczny;
 4. aparat kryształowy;
 5. niewidoczny Clear Aligner;
 6. aparat ruchomy;
 7. aparat Lip Bumper;
 8. GMD;
 9. łuk Goshgariana;
 10. aparat pendulum;
 11. aparat Twin-Block;
 12. Rotator Expander;
 13. aparat typu Hyrax, Haasa.

Etapy leczenia:

   1. Wizyta konsultacyjna 

Pierwszym krokiem jest wykonanie zdjęć RTG- pantomograficznego oraz cefalometrycznego. Należy zabrać je ze sobą na wizytę w celu ustalenia dokładnej diagnozy.

2. Wyciski

Jeśli zęby nie mają żadnych ubytków próchnicowych, jest wybrana forma leczenia i pacjent jest zdecydowany na założenie aparatu wykonujemy modele diagnostyczne.

3. Plan leczenia

Lekarz po wybraniu wraz z pacjentem odpowiedniej metody leczenia opracowuje plan leczenia, w którym uwzględnia szacowany czas oraz przewidziane koszty.

4. Montaż aparatu

Trwa on około 1 godziny. Tuż po założeniu aparatu nalezy przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza, by okres leczenia trwał jak najkrócej i przebiegał bez żadnych komplikacji.

5. Wizyty kontrolne

Należy regularnie stawiać się na wyznaczone przez prowadzącego ortodontę kontrole.

Zapisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której lekarz opracuje indywidualny plan leczenia dostosowany do wady Twojego zgryzu. Nie pozwól, by wada się pogłębiała i zgłoś się do nas jak najszybciej. Czas działa na Twoją niekorzyść. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy!

Promocja implant z koroną 4290 zł!

Marzysz o pięknym uśmiechu? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Centrum Demed może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wśród innych placówek. Dbałość o Pacjenta i precyzja to kluczowe elementy Naszej pracy. Bądź kolejnym zadowolonym Klientem i umów się już dziś. W...

Implanty – najczęściej zadawane pytania

1. Ile wynosi całkowity koszt wszczepienia jednego implantu? Całkowity koszt wszczepienia implantu dwuczęściowego można znaleźć tutaj. 2. Jakiego producenta są implanty wszczepiane w naszych Gabinetach? Implanty dwuczęściowe na których pracujemy to: szwajcarski...

Zadzwoń Demed Jerozolimskie